SPRACHCAFFE – BRIGHTON
Brighton dil okulumuz yerleşim bölgesinde konumlanmasına rağmen denize yakındır. Brighton Pier, Churchill Meydanı Alışveriş Merkezi, Royal Pavilion Palace ve kumsal okulumuzun yakınındaki belli başlı yerlerden bazılarıdır. Sunduğumuz konaklama seçeneklerimizden yurtlarımız Brighton dil okuluna yürüyüş mesafesindedir. Brighton dil okulu restore edilmiş etkileyici bir Edward dönemi binasındadır ve güzel bir bahçe ile çevrilidir.
Okulumuzda öğrencilerimizin boş zamanlarını değerlendirebilecekleri bir öğrenci salonu bulunmaktadır. Brighton dil okulumuzda ücretsiz internet hizmeti verilmektedir. Öğrencilerimiz organize edilmiş sosyal program ve haftasonu aktivitelerine katılabilirler. Brighton dil okulunda yetişkinlere sunulan kurs programlarına minimum katılımcı yaşı 18’dir. 16-18 yaşındaki öğrencilerimiz veli izni ile programlarımıza kayıt yaptırabilmektedirler. 14-21 yaş grubu için
“Genç” programları açılmaktadır. Brighton’daki Dil Okulumuzun Donanımı;

·         14 tam donanımlı sınıf

·         Dış mekan aktiviteleri için bahçe.

·         Öğrencilerin ders çalışabilecekleri,TV izleyebilecekleri, radyo dinleyebilecekleri ve sohbet edebilecekleri ortak kullanım odaları.

·         Mini Mutfak/Bistro

·         İnternet odaları, Kütüphane

Neden SPRACHCAFFE – BRIGHTON okulunu seçmelisiniz?

Eski bir Edward dönemi binasında bulunan Brighton dil okulumuz sizlere tam donanımlı 14 derslik ve bahçesi ile hafta içi her gün 09:00 – 18:00 arasında hizmet vermektedir. Brighton dil okulumuz British Council, English UK tarafından onaylıdır. Brighton dil okulumuz çalışanları İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Portekizce ve Japonca hizmet vermektedirler.

Öğrencilerimiz okulumuzda bulunan bistrodan yararlanabilir, kendilerine küçük atıştırmalıklar ve sıcak öğünler hazırlayabilmektedirler. Kendileri hazırlamak istemeyen öğrenciler için okulumuzun civarında pek çok restoran/ snack bar seçeneği bulunmaktadır.

Brighton dil okulumuzun içinde ücretsiz kablosuz internet erişimi mevcuttur. Öğrencilerimiz internet hizmetinden ortak salonlarda ve kütüphanede faydalanabilmektedirler. İsteyenler okulumuzun kasalarından yararlanabilirler.

Öğrencilerimiz için farklı kurs seçeneklerinin yanı sıra farklı konaklama imkanları da sunulmaktadır.

.

.

Brighton – Konaklama Seçenekleri
Öğrenci Yurtları

Brighton’da konaklama seçeneklerimizden Sprachcaffe Yurdumuz Viktoria tarzı binası ile ünlü West Pier karşısında yer almaktadır. Yurdumuzda farklı zevklere hitap eden yeni renove edilmiş 40’tan fazla oda bulunmaktadır. Yurdun şehrin merkezindeki konumundan dolayı kumsal, restoranları ve barları ile ünlü Preston Caddesi ve alış-veriş merkezi Churchill Square yürüme mesafesindedir. Ayrıca yurt binasında da bir restoran ve bar bulabilirsiniz. Yurt binamızda 24 saat resepsiyon servisimiz bulunmaktadır. Haftada bir temizlik hizmeti verilen yurt binamızda, nevresimler ve havlular da temin edilmektedir. Yurtlar okula 15 dakika, süpermarkete 5-10 dakika yürüme mesafesindedir. Konum itibari ile deniz kenarındadır. Deposito bedeli alınmamaktadır.

KAYDOL
Aile Yanı

Kalacağınız ev sahibi aileler haftada bir veya iki kez temizlikten sorumludurlar. Nevresimler aileler tarafından temin edilmekte ancak öğrencilerin kendi havlularını getirmeleri istenmektedir. Ailelerin okula mesafeleri genel olarak toplu taşıma ile 20-30 dakika sürmektedir. Seyrek durumlarda bu süre 50 dakika olabilmektedir. Lütfen erken rezervasyonun ailenin okula yakınlığını etkileyeceğini göz önünde bulundurunuz. Depozito bedeli ailelere göre değişmekle birlikte genellikle alınmamaktadır.

.

.

.

KAYDOL
Brighton’ da dil eğitimi alan AKIN’lı öğrencilerimizin gönderilerine göz attınız mı?