EC ENGLISH – OXFORD
Oxford, Dünyaca bilinen, dünyanın en eski üniversitesi olan Oxford Üniversitesi’ne ev sahipliği yapan eşsiz bir akademik şehirdir. Üniversitenin, muhteşem kolejleri ve müzelerinin yanı sıra ,

geniş restaurant yelpazesi, mağazalar , cafeler ve eğlenebileceğiniz daha pek çok şey bulunur. Tarihi ve büyülüyeci şehrin merkezinde bulunan okulumuz ise havadar, ferah ve çok modern bir yapıya sahip, büyüleyici bir lokasyondadır. Kısa zamanlı
ve uzun zamanlı İngilizce kurslarımızdan tercih ettiğinizi seçebilirsiniz. Huzurlu öğrenme ortamı, uzman ekibimiz, son teknoloji sınıflarımız, özel hazırlanmış materyallerimiz ile eğitimde kaliteyi ve güveni Oxford EC’ de kesinlikle yakalayacaksınız.

Neden EC – OXFORD okulunu seçmelisiniz?

Öncelikle Oxford şehrinin tam bir eğitim ve akademisyen şehri olduğunu aklınızda tutmanızı öneririz :) Bununla birlikte, şehrin tam göbeğinde bulunan ve 2015 içinde tamamen yenilenen okul binamız ve teknolojilerimiz de, sizlerin keyifli, güvenli ve tam verimli bir eğitim programı geçirmenizi sağlayacaktır kesinlikle!

.

.

Oxford – Konaklama Seçenekleri
Öğrenci Yurtları

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

.

KAYDOL
Aile Yanı

Aile yanı konaklamalar, bir çok farklı opsiyonu ile siz öğrencilerimiz için özenle seçilmektedir. Örneğin tek kişilik odalar veya 2 kişilik odalar olabildiği gibi, banyosu ve tuvaleti içinde özel odalar da ayarlanabilmektedir. Genel olarak okula mesafeler 15 – 40 dk. arasında değişir.

.

.

KAYDOL
Oxford’ da dil eğitimi alan AKIN’lı öğrencilerimizin gönderilerine göz attınız mı?