LOS ANGELES DİL OKULLARI

Los Angeles’ ta Dil Eğitimi

Los Angeles; kimine göre “Melekler Şehri”, kimine göre ise “Hayalperestlerin Şehri”. Bu şehirde herkes bir rüyanın, kendi rüyasının peşinde koşuyor; kimi bir Hollywood filminde rol almak, kimi sadece Pasifik Okyanusu’nda bir sonraki dalgayı yakalamak… Bu sebepten dolayı, Los Angeles Amerika’ da etnik çeşitliliğin en yoğun olduğu şehirlerin arasında bulunuyor ve bu durumunu kebndisine kesinlikle bir avantaj olarak kullanıyor. Bu çeşitlilik sayesinde, dil eğitimi almak için gelen öğrencilere, iyi bir dil eğitimi yanı sıra,

Los Angeles’ ta Konaklama

son derece zengin bir kültürel ortam da yaratıyor. Los Angeles, bir çok farklı bölgeden ve bunların birbirine eklenmesinden oluşan çok büyük bir şehir. Kendine has özellikler ile birbirinden ayrılan bu bölgeler, yüksek gökdelenler, sakin sahil kasabaları ve ünlülerle dolup taşan malikaneler gibi bir çok farklı unsuru içinde barındırıyor. Los Angeles’ta dil kurslarına kaydolan öğrencilerimiz de bu şehirde rüyalarını gerçekleştirebiliyorlar, hem de ancak rüyalarında görebilecekleri rüyalarını!

Los Angeles’ ta Eğlence!

Hollywood’un Şöhret Yolu’nda yürüyebilir, Venice Beach kenarında insanları seyredebilir, Beverly Hills kafelerinde ünlüleri görüp Santa Monica plajında sörf yapabilirsiniz, unutmayın, Los Angeles’ta hayaller gerçek olur! L.A.’ de dil okuluna kaydolarak sizler de dünyanın en heyecan verici şehirlerinden birinin yanı başında, huzurlu sahil bölgesinde yaşayabilirsiniz. Gösteri dünyasının başkenti olan Los Angeles’ta İngilizce kursları öğrencileri eğlence sektörüyle tanıştırmak için dersler ve gönüllülük fırsatlarıyla dolu, hepinizi bekleriz!
  • MENTOR LANGUAGE
  • ELS
  • EMBASSY CES
  • Kaplan INTERNATIONAL
  • FLS
  • EC ENGLISH
Eğitim
Eğlence
Pratik
Macera
Amerika’da Dil Eğitimi Alan AKIN’lı Öğrencilerimizin Tecrübelerine Göz Attınız Mı?