WASHINGTHON D.C. DİL OKULLARI

Washinghton’ da Dil Eğitimi

Washington’ da bir dil okuluna giderek, dünyanın nabzını en ön sıralardan tutabilirsiniz! Amerika’ nın başkentinde dünyaca ünlü olaylar, isimler, gelişmeler hepsi yanı başınızda cereyan edecektir. Washington’ da dil kurslarımızdan birine katılan öğrenciler, Amerikan gücünün de merkezine yerleşmiş olurlar. Aynı zamanda “National Mall” adıyla bilinen iki millik yeşil alan, şehrin tanınmış anıtlarını barındıran park, ayrıca dünyaca ünlü konuşmalara ev sahipliği yapan bir merkezdir. Bu başkentte, Smithsonian Museum ve Amerika’nın simgesi Beyaz Saray da dahil olmak üzere ülkenin en değerli anıtlarını

Washingthon’ da Konaklama

ve kültürel merkezlerini bulabilirsiniz. Yüzyılalrdan beri, defalarca kere, en büyük kararlar Washington DC’ den alınmıştır! Dünyanın her yanından liderler dünyayı değiştirmek için bu Amerikan, hatta dünya başkentinde toplanır. Eğer burada bir dil okuluna gidiyorsanız veya gidecekseniz, şehir merkezinden geçen uzun araç ve koruma konvoylarına alışmanızda fayda var! Burada dünyaca ünlü tanınmış gazetecilere ve politikacılara rastlamak çok normal, çünkü Amerikan hükümetinin tüm kolları burada buluşuyor!.. 

Washingthon’ da Eğlence!

Bütün bu siyası ve politik tarafının yanı sıra, Washington DC’ de çok büyük bir de öğrenci nüfusu söz konusudur. Ayrıca alışveriş yapmayı sevenler için, Georgetown ve Adams Morgan bölgeleri şık kafeler ve butiklerle doludur. Tarih ne kadar önemli olsa da olsun, Washington’ lılar için en önemli olan asıl şey bugünü şekillendirmektir! Başkanlık seçimlerindeki coşkuyu veya uluslararası konferansların oluşturduğu yankıları burada fark edecek ve kendinizi içinde hissedeceksiniz, hem de başka herhangi bir ülkede veya şehirde asla olmayacağı şekilde! 
  • ELS
  • Kaplan INTERNATIONAL
  • DİĞER OKULLAR
Eğitim
Eğlence
Pratik
Macera
Amerika’da Dil Eğitimi Alan AKIN’lı Öğrencilerimizin Tecrübelerine Göz Attınız Mı?