SYDNEY DİL OKULLARI

Sydney’ de Dil Eğitimi

Avustralya’ nın, hatta belki de dünyanın en sevilen ve merak edilen şehirlerinden biri, Sydney! Burası, İngilizlerin Avustralya’ ya ilk ayak bastığı ve kolonileştiği şehirdir. Aradan geçen 200 yılı aşkın süreden sonra bile Sydney Avustralya’nın yaşam ve kültür merkezi olmaya devam eder. Bir çok farklı etnik etkilerin, Asya – İngiltere – Güney Pasifik etkilerinin, görüldüğü bu şehrin sosyo-kültürel yapısı da sadece kendine özgüdür, başka bir şehirde asla bulamazsınız! Dünyanın en ünlü limanlarından biri olan Sydney limanı, masmavi suları, altın kumlu plajları ve muhteşem opera binası ile bir tablo gibidir.  Sydney’ de dil okulları,

Sydney’ de Konaklama

doğanın güzelliğini ve dünyanın onlarc farklı yerinden bir çok kültürü öğrencilerimizin ayağına getirir ve eşsiz anılar yaratmalarını sağlar. Sydney Opera Binası’ nın merdivenlerinde öğle yemeğini atıştırıp her daim hareketli olan limana yelkenlilerin giriş çıkışını seyredebilir, Manlu ve Bondi plajlarında yerlilerden sörf taktikleri kapabilir, liman kenarında bir kafede taze deniz ürünlerinin tadına bakabiilir veya Çin mahallesinde enfes noodle çeşitlerini mideye indirebilirsiniz! Konser salonlarında geleneksel Aborjin müziği ve dans performansını izlemek için de zaman ayırmayı unutmamalısınız.

Sydney’ de Eğlence!

Uzun hafta sonlarında Great Barrier Reef boyunca şnorkel dalışı gibi her yerde bulamayacağınız sporlar ya da meşhur Ooutback’ te geceleri yıldızları seyredebileceğiniz kamplar da sizleri İngilizce öğrenmeye iyice motive edecektir. Sydney, barındırdığı bir çok ünlü dil okulu sayesinde, Avustralya’ nın en çok ziyaret ve tercih edilen şehirlerinin başında gelir. Bir çok öğrencimiz için kişiselleştirebildiğimiz dil kurslarımız, öğrencilerimize aradığı her seviyede ihtiyaç duyduğu her amaca göre İngilizce eğitimi sağlayabilir. Bu dünyanın cennet bölgesinde, bu kadar kaliteli eğitimi alabilmek gerçekten eşsiz bir fırsattır. E ne duruyorsunuz, sizleri Sydney’ e bekliyoruz!
  • EMBASSY CES
  • ABILITY EDUCATION
Eğitim
Eğlence
Pratik
Macera
Avustralya’ da Dil Eğitimi Alan AKIN’lı Öğrencilerimizin Tecrübelerine Göz Attınız Mı?