Fransa Dil Okulları

Fransa’ da Dil Eğitimi

Size bir sır verelim; Fransa ile ilgili duyduğunuz tüm o romantik hikayeler aslında gerçek! Öncelikle şehrin o büyülü havası fazlasıyla gerçek, sonra o meşhur Eiffel Kulesi eşsiz Paris silüetinde gözünüze çarpıyor. Ardından sizleri Nice plajlarının o efsanevi masmavi denizleri kucaklıyor. Sabahlarınızı, okula gitmeden önce sizi yatağınızdan uyandıran o taptaze sıcak ekmek kokuları  yok mu..

Fransa’ da Konaklama

Seine Nehri kıyısında gezen bir çift sarmaş dolaş, kendilerine has o muhteşem Fransız tarzı kıyafetleri ile.. Burası çok da büyük bir ülke olmasa da, farklı coğrafi şekiller Fransız manzarasında kendine yer bulmuştur. Yine de insanların asıl ilgisini çeken şey Fransız kültürünün ta kendisidir. Marais’de bir kafeye oturup  espressonuzu yudumlamanız, Parislilerin sanki bir defiledeymiş gibi önünden salınarak geçmelerini seyretmek,

Fransa’ da Eğlence!

Nice’ in şık sahili Promenade des Anglais üzerinden, birbirinden göz alıcı yatların limana yanaşmasını izlemek. İşte bu şehirde dil eğitimi alırken, kolay kolay başka yerlerde bulamayacağınız güzelliklerden sadece birkaçı bu belirttiklerimiz. Daha fazlasını görmek ve dünyada önemli bir yere sahip olan Fransızcayı öğrenmek istiyorsanız ne duruyorsunuz!? Doğru Paris’e, Nice’ e .. 
  • PARIS
  • LYON
Eğitim
Eğlence
Pratik
Macera
Fransa’ da Dil Eğitimi Alan AKIN’lı Öğrencilerimizin Tecrübelerine Göz Attınız Mı?