CAMBRDIGE DİL OKULLARI

Cambrdige’ de Dil Eğitimi

Cambridge dünyanın en güzel öğrenci şehirlerinden bir tanesidir Cambridge, akademik geleneğin her köşesinde olduğu bir şehir..  Cambridge denildiğinde aklımıza; İngiltere’nin yemyeşil kırsal bölgesinde olanca heybetleri ile dev üniversiteler, sayısı 902 ı bulan kolejler, muthiş bir tarihe sahip şehir merkezi, çakıllı yollar ve büyüleyici köprüler ve kanallar.. Ne kadar şehir merkezidnden uzaklaşırsak da, o kadar bu yapıların yerlerini yüksek nehir kıyılarına ve ağaçlıklı köylere bıraktığını göreürüz. Kısacası aradığınız her şeyi bu şehrin bünyesinde bulmanız çok olası! Tarih ve geleneğe büyük önem verilen Cambridge şehrinde,

Cambrdige’ de Konaklama

İngilizce kurslarına katılan öğrencilerimiz hiçbir deneyimi kaçırmazlar. Cam nehrinde “Punting” denilen, Venedik gondollarının İngiliz versiyonu olan kayıklarla,  geziler, üniversitelerin çim sahalarında orada okuyan öğrenciler ile futbol maçları, yerel bir pubda canlı müzik dinle veya şehir merkezine in ya da efsanevi gece klüplerinden birinde ayakların ağrıyana kadar dans et! Cambridge’ de bir öğrenciyseniz, seçenekleriniz de sınırsız olur. Dilerseniz nesillerdir olduğu gibi, tarihi bir pubda entelektüel tartışmalar bile yapabilirsiniz. Dünyaca ünlü kişilerin; Charles Darwin, Sir Isaac Newton ve VI. George  gibi Cambridge mezunlarının peşinden gidebilirsiniz bu şehirde. 

Cambrdige’ de Eğlence!

Cambridge’de bir İngilizce dil kursuna kaydolup İngiltere’nin üniversite şehrinde, dünyanın en zeki insanlarının geçtiği yollarda yürüyrebilirsiniz.  Bu sayede yüzyıllar öncesine dayanan akademik mükemmellik geleneğinin bir parçası olabilirsiniz veya sessiz ve sakin bir mahallede İngilizce kursuna yoğunlaşman için ideal ortamı bulabilirsiniz. Cambridge’ten Londra’ya trenle sadece 50 dakikada ulaşabiliyor olmak, öğrencilerimizin hafta sonları sık sık İngiltere başkentini ziyaret ederek geçirebilmesine olanak tanır. Bunun yanısıra tren ile diğer pek çok şehri, sadece 3-4 haftasonu içerisinde görmeniz çok kolay olacaktır. Sizlere şimdiden iyi dersler dileriz!
  • REGENT
  • LSI
  • Kaplan INTERNATIONAL
  • EC ENGLISH
  • EMBASSY CES
  • DİĞER OKULLAR
Eğitim
Eğlence
Pratik
Macera
İngiltere’ de Dil Eğitimi Alan AKIN’lı Öğrencilerimizin Tecrübelerine Göz Attınız Mı?