MONTREAL DİL OKULLARI

Montreal’ de Dil Eğitimi

Yurtdışında bir eğitim planlıyorsanız, Dünya’ nın neresinde yaşıyor olursanız olun, yurtdışı dil okulları listesinde Kanada mutlaka ilk sıralarda yer alacaktır. Kanada, özellikle Türk öğrenciler arasında da popülaritesi her zaman çok yüksektir. Hepimiz, kısacık da olsa, bir “Kanada Rüyası” yaşamak istemez miyiz mutlaka?! Bu yüzden gelin bu ülkeyi beraberce inceleyelim :)

Montreal’ de Konaklama

Farklı bir ülkeye gitmeye karar veren birisi için öncelikli ilk soru işareti ‘’konaklama bilinmezliği’’ olacaktır. Bu durum aynı şekilde öğrenciler için de en büyük zorluklarından biri şeklindedir. Gitmeye karar verilen ülkenin sağladığı hizmetleri ve faydalanılabilecek kaynakları önceden araştırmak, gidilen ülkede problem yaşamamak için çok önemlidir. Hadi beraber gözden geçirelim..

Montreal’ de Eğlence!

Dil eğitimi için Kanada’ ya kadar gelmişsiniz, dişinizi tırnağınıza takarak hergün derslere giriyorsunuz, akşamları ertesi gün ödevlerinizi yapıyorsunuz, quizlere hazırlanıyorsunuz, herşey harika. Pekiiii, hiç mi eğlenmeyeceksiniz!? Tabi ki kendinizi bu üstün performansınızdan dolayı ödüllendirebileceğiniz onlarca farklı seçenek var, buyrun keşfedelim!..

  • EC ENGLISH
  • ILSC
  • DİĞER OKULLAR

Eğitim
Eğlence
Pratik
Macera

Kanada’ da Dil Eğitimi Alan AKIN’lı Öğrencilerimizin Tecrübelerine Göz Attınız Mı?